Los Santos

Dołączając do sesji Money Drop zdobędziesz szybkie GTA$ na zabawę w tym pięknym i wielkim mieście jakim jest Los Santos.

GTA to gra komputerowa, która zapisała się w pamięci graczy na całym świecie. Szczególnie piąta część Grand Theft Auto, której akcja ma miejsce w uniwersum Los Santos stała się popularna i znana. Świadczy o tym fakt, iż od premiery w 2004 roku nadal pozostaje w kręgu najpopularniejszych gier na świecie. Wydano też aktualizację popularnego uniwersum, która cieszy się ogromną popularnością. Co znajdziemy na terenie uniwersum? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Szalone miejsce, czyli gta 5 Los Santos

Los Santos to fikcyjne miasto stworzone na potrzeby gry i ulokowane w stanie San Andreas. Znane jest już gamerom z wydanej w 2004 wersji GTA San Andreas. Po dokonaniu na przestrzeni lat reedycji świata odnajdujemy go rozbudowanym i ulepszonym. W ostatecznej wersji w uniwersum zauważamy 41 terytoriów i dzielnic, gdzie można realizować misje, są podobnie jak w poprzedniej wersji pełne pułapek, wielokulturowości i tajemniczych zakątków.

Świat jest znacznie poszerzony, a gracz otrzymuje szersze możliwości manewru. W modyfikowanej wersji zauważamy też większą ilość przestępstw możliwych do popełnienia oraz większą liczbę gangów siejących postrach na terenie fikcyjnego miasta. Ulepszeniu uległ też transport, większa liczba autostrad oraz rozbudowa lotniska zapewnia łatwość poruszania się do odległych części miasta.

Zarabianie w Los Santos

Los Santos

Kasę do GTA Online szybko zarobisz na Money Drop.

Mniej wprawieni gracze z pewnością nie wiedzą o tym, iż w uniwersum istnieje aż 10 assetów. Są to punkty, przedsiębiorstwa czy biznesy, które po zakupieniu przez gracza będą przynosić mu dochód przez całą rozgrywkę. Assetami są na przykład: Klub Golfowy, złomowisko, dwa kina oraz firma holownicza.