GTA Online

Money Drop dostępny jest w GTA Online na PC na platformy Social Club, Epic Games i Steam.

GTA 5 online - artykuł

Jesteś fanem serii gier komputerowych Grand Theft Auto, znanej szerzej jako GTA? Nie grałeś jeszcze nigdy w wersję online lub właśnie zamierzasz to robić i chcesz dowiedzieć się o niej jak najwięcej? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.

GTA w wersji Online pojawiło się po raz pierwszy w 2013 roku, początkowo na platformach takich jak: PlayStation 3 i Xbox 360 oferując grę w sesjach swobodnych. Na kolejne platformy PS4 i Xbox Online GTA 5 Online pojawiło się w 2014 roku i chwile potem na PC. GTA Online pozwala na wspólną zabawę znacznie większej grupie. W jednej sesji może znaleźć się 30 osób. Na platformach starej generacji jest ograniczenie do 16 osób. Dzięki tej opcji możemy cieszyć się świetną zabawą z naszymi przyjaciółmi. Jest to internetowa wersja piątej części gry.

GTA Online posiada szeroki zestaw misji, które urozmaicają rozgrywki. Zupełnie tak samo, jak w klasycznej wersji cała fabuła gry ma miejsce w mieście Los Santos, fikcyjnym mieście stworzonym na wzór Los Angeles. Możemy dowolnie sterować naszym bohaterem i wykonywać dowolne aktywności. Zachowania fair play są jednak szczególnie premiowane i dzięki nim możemy liczyć na specjalne bonusy. W wersji online dostępnych jest obecnie 34 dodatków. Są one całkowicie bezpłatne, jednak wymagają posiadania oryginalnej wersji gry oraz dostępu do Internetu. Dzięki nim będziemy mogli czerpać z najbardziej popularnej gry jeszcze więcej radości.